Displaye na ladę

Kartonowe displaye na ladę

Nasza firma wykonuje tzw. displaye na ladę, czyli kartonowe opakowania wystawowe. Displaye umożliwiają atrakcyjną ekspozycję wybranych produktów np. w sklepie, restauracji lub hotelu. Umieszczone na ladzie zaprezentują towar oraz umożliwią jego łatwe wyjęcie. Ich zadaniem jest przede wszystkim przyciągnięcie uwagi klienta oraz zachęcenie do kupna eksponowanej rzeczy. Nasze ekspozytory są wykonane z wysokiej jakości tektury, która charakteryzuje się wytrzymałością oraz lekkością. Displaye są łatwe w złożeniu. Można jest dowolnie przestawiać oraz przechowywać.

Jakie displaye produkujemy?

Zajmujemy się produkcją estetycznych, solidnych oraz trwałych displayów kartonowych. Na życzenie klienta możemy wykonać opakowanie wystawowe w dowolnym kolorze, które będzie zawierało logo marki lub nazwę prezentowanego produktu. Displaye mogą być wyposażone w przegródki, półki lub wieszaki, zależne jest to od rodzaju prezentowanych rzeczy. Na tej samej zasadzie tworzymy większe regały kartonowe. Udostępniamy wiele możliwości — to od Państwa zależy, jaki będzie efekt. Stworzyliśmy ekspozytory dla wielu znanych producentów, m.in. Pudliszki, Bros, Bambino.

Poniżej przedstawiamy wykonane już projekty. Jeśli są Państwo zainteresowani usługą wykonania tekturowego displaya, zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z firmą.