Pudełka - przykładowe realizacje

Pudełka reklamowe

Zajmujemy się produkcją tekturowych pudełek reklamowych. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców z całej Polski, którzy szukają firmy tworzącej wysokiej jakości opakowań z kartonu. Z naszych usług korzystają czołowi producenci, którym zależy na estetycznej i solidnie wykonanej reklamie. Nasze pudełka chronią oraz eksponują produkty. Używana do produkcji tektura jest trwała oraz wytrzymała. Transport oraz przechowywanie towaru w takich opakowań jest całkowicie bezpieczne. Każdy klient, który otrzyma zakupioną rzecz w takim pudełku reklamowym, z pewnością będzie zadowolony.

Jakie pudełka reklamowe oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór pudełek reklamowych wykonanych z tektury. Zajmujemy się produkcją pudełek z wygodną rączką, w których można zapakować m.in. miody, wina lub inne alkohole. Oferujemy również wąskie pudełka zamykane, np. na długopisy lub noże. Uniwersalnym opakowaniem są prostokątne pudełka z okienkiem, w którym doskonale widać produkt. Dla naszych klientów przygotowywaliśmy również pudełka na gry planszowe, opakowania na bombki oraz pudełka typu walizka z rączką (przeznaczone do cięższego towaru). Współpracowaliśmy m.in. z Komfrot, Air Wick, Palette, Silan, czy Delecta.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do obejrzenia wykonanych już opakowań oraz składania zamówień. Zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu. Z chęcią omówimy wszystkie szczegóły.