• Nasze realizacje

  Regały Yo Club

  Regał specjalnie zaprojektowany dla znanej polskiej marki produkujacej skarpetki, rajstopy i inne akcesoria odzieżowe. Umozliwia dobrą ekspozycję towaru zarówno od frontu na wytrzymałych metalowych hakach, jak i po bokach dzięki krótkim, plastikowym hakom

  Zobacz »

  slider
 • Nasze realizacje

  Regały Colorino

  Regały Colorino to kilka różnych modeli wykonanych dla jednej z bardziej rozpoznawalnych firm sprzedających artykuły szkolne.

  Zobacz »

  slider
 • Nasze realizacje

  Regał Atlas

  Jeden z najnowszych regałów, bardzo wytrzymały, z półkami montowanymi na zaczepach. Dodatkowo wyeksponowany toper 3D i miejsce na ulotki.

  Zobacz »

  slider
 • Nasze realizacje

  Regał trio Sport Water

  Jeden regał w trzech odsłonach. Stabilny, wytrzymały, pojemny, a gabrytowo niewielki. Pozwoli na ekspozycję towaru np. sezonowego nawet w mniejszych sklepach.

  Zobacz »

  slider
 • Nasze realizacje

  Komplet pudełek Chiodo

  Eleganckie pudełko na zestaw akcesoriów do manicure hybrydowego. Wewnętrzna wkładka zapewnia odpowiednią prezentację produktów i utrzymuje je na swoim miejscu, a dodatkowe pudełeczka zabezpieczają produkty.

  Zobacz »

  slider

Strona główna

Opakomax - Producent opakowań i regałów tekturowych w Łodzi

Pudełka klapowe i fasonowe

Firma „Opakomax” z Łodzi jest producentem opakowań tekturowych i foliowych, takich jak pudełka  klapowe, fasonowe oraz standy i regały reklamowe. Ponadto do  Klientów kierujemy naszą ofertę kaszerowania tektury falistej oraz litej. Dodatkowo na miejscu sporządzamy wykrojniki  do opakowań z kartonu pod wymiar Klienta i zapewniamy wszelkie akcesoria do  regałów tekturowych  Obszar naszej działalności obejmuje głównie rejon łódzki, ale realizujemy również większe zamówienia dla Klientów z innych rejonów Polski, a także zza granicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą opakowań. Państwa zapytania ofertowe przyjmujemy drogą elektroniczną bądź mailową. Zapraszamy do współpracy!

czytaj dalej »

img

Katalog produktów