Pudełka różne

Różne pudełka

W naszej ofercie znajdą Państwo pudełka kartonowe różnego rodzaju. Zajmujemy się produkcją opakowań reklamowych, których można umieścić różnorodne przedmioty. Wykonaliśmy już m.in. pudełka na zabawki, biżuterię, bombki, akcesoria samochodowe, czy buty. Jesteśmy w stanie wykonać opakowania w różnych rozmiarach, o różnych sposobach zamykania, w rozmaitej kolorystyce. Na pudełkach umieszczamy napisy oraz grafiki. Produkowane opakowania tekturowe są wytrzymałe oraz trwałe. Zapewniają ochronę umieszczonemu w nim przedmiotowi. Umożliwiają łatwe i bezpieczne przechowywanie. Pudełka są również łatwe w złożeniu.

Szeroki wybór różnych pudełek z tektury

Nasza firma produkuje wiele pudełek z tektury, które stanowią estetyczne opakowanie towaru. Klient może wybierać spośród pudełek różnego typu: z okienkiem, z rączką, typu wieczko i denko, zamykane na klapkę. Opakowania mogą być przeznaczone do pakowania m.in. kosmetyków, prezentów. Pudełka doskonale sprawdzę się do wysyłania przesyłek PR. Do produkcji używamy specjalistycznego sprzętu, dzięki czemu opakowania są solidnie wykonane z dbałością o każdy detal.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz obejrzenia pudełek, które już wykonaliśmy. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Udzielimy szczegółowych informacji.