Akcesoria dodatkowe

Akcesoria dodatkowe z tektury

Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę opakowań i akcesoriów dodatkowych, które wykonane są z wysokiej jakości tektury. Taki materiał zapewnia wytrzymałość oraz trwałość. Akcesoria te mają charakter reklamowy — przedstawiają nazwę firmy, jej logo lub kluczowe hasło. Stanowią jednocześnie ciekawą dekorację i informację dla klienta, z jaką marką ma do czynienia. Ich zadaniem jest również estetyczna ekspozycja konkretnych produktów. Powinny one zainteresować kupujących i ułatwić im dostęp do danej rzeczy.

Akcesoria tekturowe znajdujące się w naszej ofercie

Od wielu lat współpracujemy ze znanymi markami, dla których przygotowujemy różnego rodzaju akcesoria z tektury. Wśród naszych realizacji można wymienić m.in. hangery reklamowe w różnych kształtach (najczęściej kwadratowe i okrągłe), teczki, kartonowe kostki i urny, obwolutki w różnych formach, wzorniki reklamowe. Nie boimy się też nietypowych zleceń — wykonaliśmy kartonowe samoloty oraz kosiarki. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje klientów. Zawsze staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb zleceniodawców.

Jeśli szukają Państwo firmy, która produkuje wysokiej jakości ekspozytory i akcesoria tekturowe, zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, ale przyjmujemy zlecenia od klientów z różnych części Polski. Zapraszamy do kontaktu!