Regały tekturowe

Producent regałów kartonowych

Zajmujemy się produkcją regałów kartonowych, które wykorzystywane są w sklepach oraz magazynach. Możliwe jest stworzenie regału tekturowego o różnych wymiarach, w różnicowej kolorystyce. Regały te są lekkie oraz wytrzymałe. Pozwalają na estetyczną prezentację produktów danej marki. Przyczyniają się wygodnego oraz funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni sklepowej. Montaż kartonowych regałów reklamowych jest niezwykle prosty i nie wymaga użycia specjalnych urządzeń. Regały można złożyć, a następnie ponownie łatwo rozłożyć i wyeksponować towar w zaledwie kilka minut.

Regały kartonowe na zamówienie

Wykonujemy dla klientów regały kartonowe na zamówienie w ustalonej wcześniej kolorystyce, z logo i hasłem marki. Taki rodzaj opakowań stanowi skuteczną reklamę oraz sposób na prezentację flagowych produktów. Tworzymy regały tekturowe w różnych wariantach, np. modułowe oraz takie, które zawierają kilka półek. Wyprodukowane kartony sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale również na różnego rodzaju targach, konferencjach lub imprezach plenerowych. Regały wykonane z kartonu łatwo przewieźć i ustawić w dowolnym miejscu.

Jesteśmy producentem regałów tekturowych oraz kartonowych standów z Łodzi, jednak zlecenia realizujemy dla klientów z różnych części Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt w celu ustalenia szczegółów.