Pudełka oklejane

Jesteśmy producentem pudełek oklejanych, które wyróżniają się trwałością, wytrzymałością oraz eleganckim wykończeniem. Okleina zazwyczaj jest papierem ozdobnym o pewnej strukturze, z nadrukiem, który zawiera nazwę danej firmy. Oklejane pudełka wykonujemy w różnych rozmiarach oraz kształtach, w dowolnej wersji kolorystycznej. Na takie rozwiązanie decydują się firmy, którym zależy na przechowywaniu i transportowaniu produktów w wysokiej jakości opakowaniach. Pudełka są solidnie wykonane, dzięki czemu przedmioty znajdujące się w nich są bezpieczne. Ich złożenie jest proste i nie wymaga specjalnego sprzętu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przygotowaliśmy bogatą ofertę opakowań i akcesoriów tekturowych, które porządkują i eksponują różnego rodzaju towary. Nasz zespół doświadczonych fachowców przy użyciu specjalistycznego sprzętu wykonuje wysokiej jakości oklejane pudełka o charakterze reklamowym. Wszystkie kolory oraz nadruki są wyraźne i utrzymane w żywych barwach. Podczas produkcji dbamy o każdy szczegół. Wszystkie oferowane pudełka reklamowe oraz regały kartowane spełniają oczekiwania klientów.

Gwarantujemy Państwu szybką oraz profesjonalną realizację zlecenia. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Przyjmujemy zlecenia od klientów z całej Polski. Skontaktuj się z nami!