Słupy i misy

Słupy, misy oraz kosze kartonowe

Nasza oferta obejmuje wykonanie słupów, mis oraz koszy, w których można wyeksponować sklepowy lub magazynowy towar. Produkowane opakowania z tektury pomogą zorganizować przestrzeń w sklepie bądź hurtowni i wyeksponować konkretne produkty. Słupy, misy oraz kosze mogą być wykonane w dowolnym kolorze i przedstawiać logo marki. Takie opakowania będą stanowiły dobrą reklamę prezentowanego towaru. Co istotne, są one lekkie i łatwe w złożeniu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji opakowań foliowych oraz tekturowych. Wszystkie oferowane produkty wykonujemy pod wymiar, z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Zapewniamy akcesoria kartonowe oraz standy reklamowe, które sprawdzą się w każdej przestrzeni sklepowej. Dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym, dzięki czemu tworzone przez nas opakowania są solidne, wytrzymałe oraz estetyczne. Dbamy o każdy detal i dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie regały, displaye oraz traye idealnie eksponowały towar.

Nasza siedziba znajduje się w Łodzi, jednak jesteśmy otwarci na większe zlecenia od klientów z różnych rejonów Polski, a nawet zagranicy. Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszych produktów oraz do składania zamówień. W razie pytań prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt.