Tacki (traye)

Tacki kartonowe — traye

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tacek kartonowych, czyli tzw. trayów. Główną funkcją tego rodzaju opakowań tekturowych jest estetyczna ekspozycja towaru oraz łatwy dla klienta dostęp do produktów. Spotkać je można najczęściej przy kasie, na ladzie oraz w strefie kolejkowej. Ciekawa prezentacja może zachęcić do sięgnięcia po konkretną rzecz. Traye pozwalają również na uporządkowanie przestrzeni sklepowej oraz odpowiednie rozmieszczenie towaru. Podobne zastosowanie mają produkowane przez nas displaye. Opakowania te doskonale sprawdzą się podczas promocji danej marki.

Jakie traye znajdują się w naszej ofercie?

Nasza firma oferuje opakowania przeznaczone do prezentacji produktów, w tym tekturowe traye dostępne w formie skrzyneczek, tacek z przegrodami oraz tacek bez przegród. Wszystkie te produkty są łatwe w złożeniu i rozłożeniu. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze łatwo je przechowywać. Traye spełniają funkcje reklamowe — mogą być wykonane w charakterystycznej dla danej marki kolorystyce oraz zawierać logo i hasło firmy.

Jeśli szukają Państwo producenta wysokiej jakości opakowań i ekspozytorów tekturowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji oraz fachowo doradzimy. Zapraszamy do kontaktu!